VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinio ugdymo diena 1 a klasėje
17250
post-template-default,single,single-post,postid-17250,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Netradicinio ugdymo diena 1 a klasėje

Netradicinio ugdymo diena 1 a klasėje

 

Spalio 25 -ą dieną 1a klasės mokiniai su mokytoja I. Baltušnikiene dalyvavo netradicinio ugdymo pamokose. Smagu mokiniams buvo apsilankyti Vilniaus saugaus miesto centre, kur  pedagogai priminė saugaus eismo taisykles ir pamokė taisyklingai pereiti gatvę. Su džiaugsmu mokiniai vyko į  Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą, kuriame vyko netradicinė pasaulio pažinimo pamoka Kupini žinių ir įspūdžių mokiniai išskubėjo atostogauti.

dav

ozdfov

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.