VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“
17239
post-template-default,single,single-post,postid-17239,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“

Rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“

Rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“ vyko 2019 m. spalio mėn. 23 d. .Ją organizavo priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai ir jų mokytojos V. Razmienė ir G. Selevičienė. Vaikai įsijautė į šventės scenarijų, išraiškingai atskleidė rudens grožį ir turtus, deklamuodami eiles, šokdami ratelius. Visi aktyviai dalyvavo šventėje, buvo smagūs, puikiai nusiteikę. Po renginio salėje šventė tęsėsi grupėje, kur vaikai gardžiavosi tėvų suneštomis rudens gėrybėmis, įvairiais vaisiais ir daržovėmis, bei spaudė įvairių vaisių ir daržovių sultis, vaišinosi naminiais obuolių ir morkų pyragais.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.