VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA |  Priešmokyklinio ugdymo grupės „Gudručiai“ pažintinės ugdomosios veiklos netradicinėse aplinkose
17279
post-template-default,single,single-post,postid-17279,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

 Priešmokyklinio ugdymo grupės „Gudručiai“ pažintinės ugdomosios veiklos netradicinėse aplinkose

 Priešmokyklinio ugdymo grupės „Gudručiai“ pažintinės ugdomosios veiklos netradicinėse aplinkose

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Gudručiai“ nuo pat rugsėjo mėnesio nenustygsta vietoje – šalia tradicinėje įstaigos aplinkoje vykdomų veiklų, mažieji progimnazijos ugdytiniai vyksta į pažintines ugdomąsias veiklas netradicinėse aplinkose. Jau rugsėjo mėnesio vaikai beveik kasdien pradėjo keliauti į Karoliniškių valstybinį kraštovaizdžio draustinį, kuris yra vienas iš dvylikos kraštovaizdžio draustinių, esančių pačioje Vilniaus miesto teritorijoje. Viena iš mėgiamiausių vaikų veiklų – “miško detektyvai”, kuomet vaikai gauna užduočių lapus su “ieškomais objektais” ir susiskirstę grupelėmis neria į gamtos pasaulį .  Vaikai taip pat apsilankė Vilniaus m. televizijos bokšte, iš kurio savo mokyklos teritoriją, draustinio teritoriją bei didžiumą savo miesto gatvių regėjo iš paukščio skrydžio. “Gudručiai” taip pat apsilankė ir Planetariume, kur klausėsi ir stebėjo paskatą “Kas miške gyvena?”.  Miško glūdumoje slepiasi tokie žvėreliai kaip lapės ir vilkai, ežiai ir kiškiai, šernai ir net lūšys. Paskaita apie gyvenančius ir kadaise gyvenusius Lietuvoje žinduolius, prisimenant ir tai, kokie miškai buvo senovėje, ką juose veikdavo žmogus ir kokie pavojai ten, tamsoje, tyko.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.