VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pyragų diena
17293
post-template-default,single,single-post,postid-17293,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pyragų diena

Pyragų diena

Jau trečius metus pradinio ugdymo specialiųjų klasių mokytojos Viktorija Macinkevič, Aurelija Vainoriūtė, Eglė Jakubkienė bendradarbiauja su Maltos ordino pagalbos tarnyba ir organizuoja „Pyragų dieną“.

Pyragų dienos tikslas – skatinti ugdyti vaikų geranoriškumą, pagalbą vyresniems, negalią turintiems ar vienišiems žmonėms.

Šia akcija siekiame, kad žvarbaus rudens vakarais mažiau turintys  galėtų pasivaišinti mokinių ir jų tėvelių su meile pagamintais pyrago gabalėliais. Tikimės šią tradiciją puoselėti toliau ir  kiekvienais metais pasidalinti dalele šilumos.

Dėkojame maltiečiams  už pagalbą organizuojant šią akciją!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.