VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Respublikinis projektas ,,Ritmuojame ir kuriame kartu”
17316
post-template-default,single,single-post,postid-17316,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Respublikinis projektas ,,Ritmuojame ir kuriame kartu”

Respublikinis projektas ,,Ritmuojame ir kuriame kartu”

 Lapkričio 19 d. 18 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre ,,Litexpo” vyko respublikinio projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu” baigiamasis koncertas.  5a ir 4b klasių mokiniai (mokytojos I. Baltušnikienė ir R.Ivanova) šauniai padirbėjo ir išmoko šiam projektui sukurtas ritmines kompozicijas bei dainas su gestų kalba. Smagu, kad  darniai skambantį bendrą projekto dalyvių chorą išgirdo 5a klasės auklėtoja J.Bartaševičienė ir dalyvių tėveliai.
 Labai džiaugiamės, kad Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos pedagogai, šio projekto organizatoriai, pakvietė mūsų progimnazijos mokinius ne tik dainuoti, bet ir piešti. Kartu su mūsų progimnazijos dailės mokytoja A. Jokubauskiene ir pradinių klasių pedagogėmis pernai surengėme mokinių piešinių parodą ,,Tu, vaikyste, nuostabi”, o patys gražiausi  piešiniai sudėti į bendrą projekto dalyvių piešinių parodą ir apdovanoti diplomais.
Kaip smagu dainuoti, ritmuoti ir kurti visiems kartu….

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.