VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Menų ir talentų diena
17344
post-template-default,single,single-post,postid-17344,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Menų ir talentų diena

Menų ir talentų diena

Palaikyti gausiais aplodismentais, šypsenomis ir gera nuotaika savo klasės draugų – Menų ir talentų dienos renginio dalyvių – į progimnazijos aktų salę per 4 pamoką sugužėjo puikiai šventiškai nusiteikę mūsų mažieji – priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai bei pradinių klasių mokiniai, o per 5 pamoką – 5-8 klasių mokiniai.

Muzikos mokytojos Virginija Blažienė ir Inga Tamulaitienė renginį pradėjo nuostabia daina apie laimę, pasveikino susirinkusius su 50-uoju mokyklos gimtadieniu, visiems palinkėjo daug šypsenų, geros nuotaikos bei pristatė renginio vedėjas septintokes Mildą ir Akvilę, kurios pakvietė toliau švęsti mokyklos gimtadienį.

Įspūdinga muzikos grupės ,,Velvet” daina „Medžiai melagiai“ progimnazijos mokinių choras padrąsino mažuosius atlikėjus: 2D klasės ansamblio dainininkes, siuntusias laišką saulutei, 3D klasės šokėjus, trimitą pūtusį 4a klasės mokinį Dominyką. 3A klasės mergaičių tercetas kvietė pabūti pasakų šalyje, o Urtė Greta, 3b klasės mokinė, nuskraidino į svajonę šokio ritmu. Po 2A klasės mergaičių terceto pasirodžiusi 1a klasės mokinė Greta visus sužavėjo puikiu gimnastikos pasirodymu, 3b klasės dainininkai atliko „Keistuolių teatro“ atliekamą dainą apie vaikus „O mes  vaikai“.

Mažieji mokyklos talentai – 1A klasės mokinė Greta, 3D klasės šokėjai ir 3b klasės mokinė Urtė Greta – savo pasirodymais pradžiugino ir vyresniųjų klasių mokinius. Nuoširdžiai mokyklos gimtadieniui ruošėsi 7A klasės mokinė Katrina, kuri susirinkusiems mokiniams ir mokytojams dovanojo įspūdingą gimnastikos pratimų su lanku pasirodymą. Buvo atliekami kūriniai įvairiais muzikos instrumentais: 5-ųjų klasių mokiniai Lukas skambino pianinu, Agnieška, akomponuojant savo mamai, grojo fleita. Pabaigai abiejų dalių pasirodymuose į sceną buvo pakviesti mokytojai, kurie atliko puikią L. Strimeikienės dainą „Ant bangos“, o mokiniai savo mokytojų pasirodymą lydėjo ypač gausiais plojimais ir ovacijomis.

Visi Menų ir talentų dienos renginyje dalyvavusieji atlikėjai buvo kviečiami ant scenos, jie buvo apdovanoti Padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Smagu švęsti savo Mokyklos gimtadienį!!!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.