VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA |  Edukacinė pamoka Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje
17360
post-template-default,single,single-post,postid-17360,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

 Edukacinė pamoka Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje

 Edukacinė pamoka Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje

 

Lapkričio 28 d. 1a ir 1d klasės mokiniai su mokytojomis I.Baltušnikiene ir I. Paskačiene vyko į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų. Linksmą edukacinę  pamoką ,,Triukšmo įgarsinimas kine” vedė kino garso operatorius, kuris  mokinius išmokė įgarsinti rodomų filmų ištraukas ir sužadino norą domėtis kinu bei  garso operatoriaus darbu.

mde

mde

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.