VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 5-8 klasių mokiniai išbandė jėgas protmūšyje „Ar viską žinai apie savo mokyklą?“
17372
post-template-default,single,single-post,postid-17372,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

5-8 klasių mokiniai išbandė jėgas protmūšyje „Ar viską žinai apie savo mokyklą?“

5-8 klasių mokiniai išbandė jėgas protmūšyje „Ar viską žinai apie savo mokyklą?“

Penktadienį pamokų metu 5-8 klasių mokiniai išbandė jėgas protmūšyje „Ar viską žinai apie savo mokyklą?“ Kas saugoma mokyklos muziejuje? Kiek mokytojų vardu „Jurgita“ dirba mūsų mokykloje? Koks, įsteigimo metu, buvo mokyklos pavadinimas? Koks mokykloje kabančios parodos pavadinimas?
Geriausias žinias ir puikų pastabumą aplinkai pademonstravo šeštokų komandos pavadinimais „Senovės graikai“ ir „Vanagauskai“.
Džiaugiamės, kad protmūšyje sudalyvavo ir mokyklos mažiausieji – priešmokyklinukai „Smalsučiai“.

cof

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.