VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Mokslo ir karjeros dieną 1 – 5 c klasių mokiniai dalyvavo „Smalsučių“ konferencijoje
17375
post-template-default,single,single-post,postid-17375,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Mokslo ir karjeros dieną 1 – 5 c klasių mokiniai dalyvavo „Smalsučių“ konferencijoje

Mokslo ir karjeros dieną 1 – 5 c klasių mokiniai dalyvavo „Smalsučių“ konferencijoje

Mokslo ir karjeros dieną 1 – 5 c kl. mokiniai dalyvavo „Smalsučių“ konferencijoje, kurią organizavo klasių mokytojos A. Vainoriūtė, V. Macinkevič, E. Jakubkienė.  Mokiniai pristatė puikius pranešimus, pasiryžo kalbėti prieš auditoriją, taip lavindami savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, atidžiai klausėsi draugų pranešimų ir susidomėję uždavinėjo klausimus. 2 c kl. pristatė bendrą pranešimą apie gyvūnus. 3c kl. mokiniai Ignas, Kastytis parengė pranešimus apie ateinančias Kalėdas, jų atsiradimą ir šventimo tradicijas ne tik mūsų šalyje, bet ir kituose pasaulio kampeliuose. 4 c kl. mokiniai Lukas, Dominykas ir Nerijus supažindino su įgyvendintais savo vasaros projektais „Ką aš aplankiau vasarą“. Vyriausieji, 5 c kl. mokiniai, savarankiškai pasirinko temas ir paruošė pranešimus jiems aktualiomis temomis. Konstantinas dalinosi patarimais „Kaip tapti youtuberiu“, Matas kalbėjo globalia tema „Kas būtų, jeigu žemėje neliktų žmonių?“ Šioje konferencijoje mūsų mažiausieji, pirmokėliai, buvo tik svečiai ir atidžiai sekė konferencijos eigą. „Smalsučių“ konferencija progimnazijoje buvo organizuojama pirmą kartą, nepaisant to, džiaugiamės, kad viskas praėjo labai sklandžiai.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.