VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 50 – asis Sausio 13 – osios progimnazijos jubiliejus
17432
post-template-default,single,single-post,postid-17432,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

50 – asis Sausio 13 – osios progimnazijos jubiliejus

50 – asis Sausio 13 – osios progimnazijos jubiliejus

Visą savaitę mūsų progimnazijoje netilo šventinis šurmulys- minėjome jubiliejinį gimtadienį. 50 metų mokyklai- garbinga sukaktis, todėl prisiminimų,emocijų, gražių susitikimų netrūko ir baigiamajame vakare. Mokiniai ir pedagogai susirinkusiems dovanojo nuotaikingą koncertą.Gausus būrys svečių ir buvusių mokinių, darbuotojų sveikino ir linkėjo progimnazijos bendruomenei gražiausių metų ir pasiekimų.

Akimirkos iš renginio

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.