VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Edukacinė 4 b klasės pamoka Muitinės muziejuje
17394
post-template-default,single,single-post,postid-17394,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Edukacinė 4 b klasės pamoka Muitinės muziejuje

Edukacinė 4 b klasės pamoka Muitinės muziejuje

Lapkričio 28 d. 4b klasės mokiniai (mokytoja R. Ivanova) nuvyko į edukacinę pamoką, į muitinės muziejų. Ekspozicijoje mokiniai susipažino su muitinės istorija Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Rusijos imperijos laikotarpiais, bei 1918 m. atkūrus nepriklausomą Lietuvos valstybę.
Muitinės muziejuje taip pat demonstruojami sulaikyti daiktai bei įvairūs suvenyrai (iškamšos, žvėrelių kailiukai, daiktai, pagaminti iš dramblio kaulo, krokodilo bei gyvačių odos, įvairūs gėrimai su gyvūnais, augalais ar jų dalimis buteliuose ir kt.), pagaminti iš nykstančių gyvūnų ir augalų, kurie saugomi Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencijos. Ekspozicija skirta atkreipti lankytojų dėmesį į neteisėtos prekybos, nykstančiais laukiniais gyvūnais ir augalais keliamą pavojų gamtai.
O įdomiausia buvo susipažinti su kinologu, jo vokiečių aviganių veislės šunimi. Sužinojome daug naujo ir įdomaus apie šunis, jų dresūrą, darbu muitinėje.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.