VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | PUG „Gudručiai” dalyvauja labdaringoje akcijoje „Žvaigždė rytuose”
17405
post-template-default,single,single-post,postid-17405,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

PUG „Gudručiai” dalyvauja labdaringoje akcijoje „Žvaigždė rytuose”

PUG „Gudručiai” dalyvauja labdaringoje akcijoje „Žvaigždė rytuose”

Artėjant šventiniam metui dažnai susimąstome apie praėjusius metus, norisi jog švenčių laukimas būtų prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo. Šiuo laikotarpiu prisimename dėkingumo, dovanojimo, gerumo, dalinimosi ir davimo kitiems dovanų nešamą džiaugsmą. PUG „Gudručių” grupės vaikai su savo tėveliais ne tik laukia „Kalėdų stebuklo”, bet ir kuria jį patys: surinko net septynias dėželes su dovanomis savo bendraamžiams, kurie šiuo metu ypatingai laukia stebuklo, kuriam daug nereikia – dėžutėse muiliukai, dantų šepetukai, dantų pastos,šiltos kojinės, dėlionės, pieštukai, žirklutės ir pan. nedidelės , bet labai mielos ir kartu reikalingos dovanos. „Gudručiai” dalyvauja labdaringoje akcijoje „Žvaigždė rytuose”, renka dovanų dėžutes karo pabėgėlių vaikams.
Nuoširdžiai kviečiame visus ne tik 
 laukti dovanų iš Kalėdų senelio, bet stebuklus kurti ir patiems!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.