VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3,4,5 c klasių raštuotasis puodelis
17456
post-template-default,single,single-post,postid-17456,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

3,4,5 c klasių raštuotasis puodelis

3,4,5 c klasių raštuotasis puodelis

Gruodžio 4 dieną, 3,4,5 c  klasių mokiniai jau pradėjo ruoštis Kalėdoms ir vyko į edukaciją „Mano raštuotasis puodelis” gaminti kalėdinių dovanėlių.

Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su keramikos dekoravimo technikomis, mokėsi perteikti kilusias kūrybines idėjas. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susikūrė savo unikalius puodelius , kuriuos papuošė originaliais piešiniais, ornamentais. Edukacija mokiniams labai patiko ir tai buvo  nuostabus būdas iliustruoti norimą idėją, viziją, paveikslėlį ne tik  ant popieriaus lapo, bet ant keramikinio gaminio.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.