VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3, 4 c klasių išvyka į meduolių kepyklėlę
17475
post-template-default,single,single-post,postid-17475,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set

3, 4 c klasių išvyka į meduolių kepyklėlę

3, 4 c klasių išvyka į meduolių kepyklėlę

Pačioje Vilniaus širdyje pasislėpusi Meduolių kepyklėlė pakvietė ir mūsų mokyklos 3, 4 c klasės mokinius į saldžiąją edukaciją!

Užsiėmimo metu bandėme  atspėti: Kodėl kareiviai, eidami į karą, su savimi pasiimdavo meduolį? Kodėl meduoliais prekiaudavo vaistinėse? Kodėl į meduolius dedami prieskoniai? Kodėl glajus ant meduolių vadinamas Karališku?

Sužinoję visus atsakymus, priėjome prie svarbiausios užsiėmimo dalies – kūrybos. Minkėme ir kočiojome tešlą, lipdėme  širdžiai mielus meduoliukus, puošėme ir marginome juos!

Mums labai patiko! Kviečiame ir kitus apsilankyti Vilniaus meduolių kepyklėlėje.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.