VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia
17485
post-template-default,single,single-post,postid-17485,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia

Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia

Gruodžio 12 d. 1a klasės mokiniai ir mokytoja Ilona Baltušnikienė dalyvavo aplinkosaugos kūrybinėse dirbtuvėse ,,Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia”. Vilniaus saugaus miesto centre mokiniai sužinojo apie galimybę kūrybiškai panaudoti antrines žaliavas ir labai džiaugėsi, išmokę pasigaminti kalėdinę dekoraciją ,,Meškutis”.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.