VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3a ir 3b klasės mokiniai su savo mokytojomis J.Stakelskiene ir V.Blažiene aplankė Trakų kalėdų senelį
17500
post-template-default,single,single-post,postid-17500,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

3a ir 3b klasės mokiniai su savo mokytojomis J.Stakelskiene ir V.Blažiene aplankė Trakų kalėdų senelį

3a ir 3b klasės mokiniai su savo mokytojomis J.Stakelskiene ir V.Blažiene aplankė Trakų kalėdų senelį

Gruodžio 17 d. 3a ir 3b klasės mokiniai su savo mokytojomis J.Stakelskiene ir V.Blažiene aplankė Trakų kalėdų senelį. Važinėjomis kalėdiniu traukinuku, šokome su seneliu ir elfais, vaišinomės ir , žinoma, gavome dovanų !

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.