VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Labdaros paramos renginys „Vilties”specialiojoje mokykloje- daugiafunkciniame centre
17496
post-template-default,single,single-post,postid-17496,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Labdaros paramos renginys „Vilties”specialiojoje mokykloje- daugiafunkciniame centre

Labdaros paramos renginys „Vilties”specialiojoje mokykloje- daugiafunkciniame centre

Gruodžio 16 d. mokytojos R. Ivanova ir I. Baltušnikienė vyko į „Vilties” specialiąją mokyklą- daugiafunkcinį centrą, kurioje 4b klasės mokinių darbais išpuošė šios mokyklos  erdves. Mūsų progimnazijos ketvirtokai  paruošė draugams  kalėdines atvirutes  ir pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.