VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Priešmokyklinių grupių šventinis advento rytmetis
17512
post-template-default,single,single-post,postid-17512,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Priešmokyklinių grupių šventinis advento rytmetis

Priešmokyklinių grupių šventinis advento rytmetis

Gruodžio 18-nioliktąją, prieš pat mokinių atostogas į šventinį advento rytmetį susirinko „Gudručių“ ir „Smalsučių“ priešmokyklinių grupių vaikai su tėveliais. Šventės metu vaikai  sužinojo apie kalėdinius papročius ,tradicijas, dainavo tradicines kalėdines dainas, giesmes, šoko ir žaidė kalėdinius ratelius bei žaidimus.

Visi aktyviai dalyvavo šventėje. Klasėse buvo vaišinamasi arbata, kalėdiniais kepiniais. Šventės metu vaikus aplankė Kalėdų Senelis.  Buvo labai džiugu matyti, kad didžiųjų metų švenčių šurmuly vaikai ir jų tėveliai rando laiko pradžiuginti vieni kitais, pajausti šventės prasmę.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.