VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kalėdinio vainiko dirbtuvės
17532
post-template-default,single,single-post,postid-17532,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kalėdinio vainiko dirbtuvės

Kalėdinio vainiko dirbtuvės

 Ruošiantis didžiosioms metų šventėms mamoms tenka nemenkas krūvis. Jos rūpinasi namų švara, dekoracijomis, yra atsakingos ir už vaišių stalą. O kur dar dovanos, vaikų šventės darželiuose ir mokyklose… Mokytoja Eglė Jakubkienė pakvietė savo 1c ir 5c klasių auklėtinių mamas pailsėti nuo šventinio šurmulio ir lėkimo. Dalyvavo kūrybinėse kalėdinio vainiko dirbtuvėse. Pačios nesitikėjo, kad pavyks pasidaryti tokias dekoracijas, kurias pamatę kaimynai netiki, kad tai pasidaryta tiesiog klasėje, o nepirkta prekybos centre. Mamos džiaugėsi galimybe labiau susipažinti, prie arbatos puodelio pasidalinti kalėdiniais vaikystės prisiminimais ir bent trumpam pailsėti. Gražiausia namų puošmena ta, kurią gaminant įdėta meilės ir šilumos.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.