VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Technologijų mokytojas Martynas Matusevičius su 5-8 klasių mokiniais dalyvavo Vilniaus m. technologijų mokytojų metodinė tarybos organizuotoje kūrybinių darbų parodoje „Kuriu indą bendrystei“
17537
post-template-default,single,single-post,postid-17537,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Technologijų mokytojas Martynas Matusevičius su 5-8 klasių mokiniais dalyvavo Vilniaus m. technologijų mokytojų metodinė tarybos organizuotoje kūrybinių darbų parodoje „Kuriu indą bendrystei“

Technologijų mokytojas Martynas Matusevičius su 5-8 klasių mokiniais dalyvavo Vilniaus m. technologijų mokytojų metodinė tarybos organizuotoje kūrybinių darbų parodoje „Kuriu indą bendrystei“

2019 m. lapkričio 22 – 23 dienomis technologijų mokytojas  Martynas Matusevičius su 5-8 klasių mokiniais dalyvavo Vilniaus m. technologijų mokytojų metodinė tarybos organizuotoje kūrybinių darbų parodoje „Kuriu indą bendrystei“, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.