VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto mokinių meniniame kūrybiniame projekte – konkurse „Laukiame Šventų Kalėdų – Dekoracija savo rankomis“
17542
post-template-default,single,single-post,postid-17542,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto mokinių meniniame kūrybiniame projekte – konkurse „Laukiame Šventų Kalėdų – Dekoracija savo rankomis“

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto mokinių meniniame kūrybiniame projekte – konkurse „Laukiame Šventų Kalėdų – Dekoracija savo rankomis“

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 5-8 klasių mokiniai kartu su mokytoju Martynu Matusevičiumi dalyvavo Vilniaus miesto mokinių meniniame kūrybiniame projekte – konkurse „Laukiame Šventų Kalėdų – Dekoracija savo rankomis“. Mokinių kūrybiniai darbai  puošia Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro erdves.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.