VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Lazdynų seniūnijoje paminėjome Laisvės gynėjų dieną
17572
post-template-default,single,single-post,postid-17572,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Lazdynų seniūnijoje paminėjome Laisvės gynėjų dieną

Lazdynų seniūnijoje paminėjome Laisvės gynėjų dieną

 

 Sausio 15 d. 12 val. Lazdynų seniūnijoje vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginys, kuriame dalyvavo LR Seimo narys A.Strelčiūnas, Lazdynų seniūnas V. Kirsnys, Lazdynų šv. Jono Bosko bažnyčios klebonas Alessandro Barelli bei mūsų progimnazijos direktorė B. Rudzinskienė ir jaunieji dainininkai. Džiaugiamės, kad mokytojų V. Blažienės, I. Baltušnikienės ir R. Martinkienės padedami, 5-8 klasių mokiniai kartu su Lazdynų bendruomene, eilėmis ir dainomis paminėjo Laisvės gynėjų dieną.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.