VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3c ir 3d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“
17596
post-template-default,single,single-post,postid-17596,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

3c ir 3d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“

3c ir 3d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“

Sausio 22 d. 3c ir 3d klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“, kuri vyko Energetikos ir technikos muziejuje. Užsiėmimo metu dalyviai sužinojo, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas, pareidolija ir dirbtinės perspektyvos. Mokiniams didelį įspūdį paliko judantys paveikslėliai, taip pat jie turėjo galimybę pasigėrėti 3D anaglifais. Apsilankymas muziejuje suteikė daug gerų emocijų!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.