VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Meninio skaitymo konkursas ,,Žodžiai iš vaiko širdies”
17588
post-template-default,single,single-post,postid-17588,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Meninio skaitymo konkursas ,,Žodžiai iš vaiko širdies”

Meninio skaitymo konkursas ,,Žodžiai iš vaiko širdies”

Sausio 21 d. mūsų progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Žodžiai iš vaiko širdies”. Džiugu, kad pradinių klasių mokytojos paruošė gausų būrį skaitovų. Kompetetinga vertinimo komisija  – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos J. Šakočiuvienė ir E. Jakubkienė bei 8a klasės mokinė G. Misenkaitė – nusprendė, kad gražiausiai pasirinktus eilėraščius padeklamavo 1a klasės mokinė Urtė Sūdžiūtė ( mokytoja I. Baltušnikienė) ir 4a klasės mokinė Goda Visockaitė (mokytoja N. Bružienė).
 Linkime jaunosioms skaitovėms sėkmės meninio skaitymo konkurso 2-ame etape, kuris vyks sausio 28 d. Žėručio pradinėje mokykloje

dav

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.