VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 6,7,8 klasių moksleiviai dalyvavo nacionaliniame geografijos žinių konkurse ,, Pažink Lietuvą ir pasaulį”
17608
post-template-default,single,single-post,postid-17608,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

6,7,8 klasių moksleiviai dalyvavo nacionaliniame geografijos žinių konkurse ,, Pažink Lietuvą ir pasaulį”

6,7,8 klasių moksleiviai dalyvavo nacionaliniame geografijos žinių konkurse ,, Pažink Lietuvą ir pasaulį”

2020 m. sausio 24 dieną  6,7,8 klasių moksleiviai dalyvavo nacionaliniame geografijos žinių konkurse ,, Pažink Lietuvą ir pasaulį”, kurį kasmet organizuoja   Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, kartu su tarptautine turizmo paroda ADVENTUR 2020. Moksleiviai konkurse, ne tik, praplėtė geografinių žinių akiratį, bet ir įdomiai praleido laiką turizmo parodoje.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.