VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Priešmokyklinio ugdymo  “Gudručių” grupės vaikai lankėsi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje
17621
post-template-default,single,single-post,postid-17621,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Priešmokyklinio ugdymo  “Gudručių” grupės vaikai lankėsi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje

Priešmokyklinio ugdymo  “Gudručių” grupės vaikai lankėsi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje

Vasario 6 d. priešmokyklinio ugdymo  “Gudručių” grupės vaikai lankėsi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Šio muziejaus rinkinius sudaro įvairūs eksponatai, atspindintys Lietuvos ir užsienio lietuvių teatrą, muziką ir kiną. Čia eksponuojamos nuotraukos, muzikos instrumentai, kostiumai, teatro lėlės, apdovanojimai ir kiti su teatro, muzikos ir kino istorija susiję daiktai. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Vaidinkime su lėlėmis“. Čia buvo atskleistos lėlių teatro paslaptys: pasigilinta į istoriją, lėlių valdymo būdus (marionečių, lazdinių, rankinių lėlių), pasiaiškinta, iš ko jos gaminamos, kas jas kuria. Po to, išklausę pasaką, vaikai turėjo galimybę pasirinkti vaidmenis ir po trumpos repeticijos suvaidinti lėlių spektaklį. Pabaigoje visi aptarė naujas patirtis, personažus, pasakos moralą. Vaikai vaidino pasaką „Jaučio trobelė”. Vaikai liko sužavėti, turėję galimybę pasijausti tikrais aktoriais.”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.