VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Saugesnio interneto savaitė
17616
post-template-default,single,single-post,postid-17616,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Saugesnio interneto savaitė

Saugesnio interneto savaitė

2020 m. vasario 10-15 d. daugelyje pasaulio šalių kasmet minima Saugesnio interneto savaitė. Siekiama atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Šią savaitę 1-4 kl. mokiniai sudalyvaus įvairiose teminėse saugesnio interneto veiklose, 5-7 klasėm vyks netradicinės informacinių technologijų pamokos, vasario 13 d. 5 ir 8 kl. dalyvaus renginyje „Saugesnis internetas“.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.