VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Smalsučių” grupės vaikai dalyvavo Trispalvės iškėlimo ceremonijoje prie televizijos bokšto
17627
post-template-default,single,single-post,postid-17627,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Smalsučių” grupės vaikai dalyvavo Trispalvės iškėlimo ceremonijoje prie televizijos bokšto

„Smalsučių” grupės vaikai dalyvavo Trispalvės iškėlimo ceremonijoje prie televizijos bokšto

Vasario 13 dieną PUG „Smalsučių” grupės vaikai su mokytoja Virginija Razmiene dalyvavo Trispalvės iškėlimo ceremonijoje prie televizijos bokšto. Trispalvės iškėlimo ceremonija skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai Vasario 16-ąjai. Vaikai pamatė daugiau nei 500 kvadratinių metrų Trispalvę kuri simbolizuoja tautos pasididžiavimą savo šalimi, valstybės tvirtybę, didingą jos istoriją ir nuoširdžią padėką tiems, kas kovojo už jos Laisvę.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.