VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Saugesnio interneto diena
17649
post-template-default,single,single-post,postid-17649,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Saugesnio interneto diena

Saugesnio interneto diena

Vykdant Erasmus+ projektą ‘’Click on e-CLIL’’ vasario 13 dieną Erasmus+ projekto grupė organizavo renginį Saugesnio interneto dienai paminėti. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti saugesnį  vaikų ir jaunuoių naudojimąsi internetu bei suteikti  informacijos apie  Erasmus+ programą ir projektus.

Į progimnazijos aktų salę rinkosi 5, 6 ir 8 klasių moksleiviai ir mokytojai. Džiaugiamės, kad į renginį atvyko daug svečių: Vilniaus miesto 5-ojo policijos komisariato vyriausioji tyrėja Kristina Bikbajeva ir vyresnioji tyrėja Laura Šimonienė, Telia bendrovės vyresnysis inžinierius Ruslanas Lukjanovas bei Martyno Mažvydo progimnazijos 8 klasės mokiniai lydimi mokytojų Eglės Bridikienės ir Loretos Kamarauskienės.

Renginio metu moksleiviai išgirdo įdomius ir naudingus pranešimus apie skaitmeninius iššūkius, saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Progimnazijos bendruomenė buvo supažindinta su projekto Erasmus+ ‘‘Click on e-CLIL‘‘ veiklomis, įgyvendinimo etapais, tarpiniais rezultatais. Martyno Mažvydo progimnazijos komanda parengė ir pristatė pranešimą apie projektą KA2 Erasmus+ ‘‘DiscriminAction for a better IntegrARTion“.

5 ir 8 klasių mišrios komandos sudalyvavo protmūšyje apie saugesnį internetą ir projektų Erasmus+ KA2 ‘‘Click on e-CLIL‘‘ ir ‘‘DiscriminAction for a better IntegrARTion“ šalis-partneres.

Renginio pabaigoje 5-os klasės mokinė atliko dainą ‘‘Read All About It‘‘.

Visiems renginio dalyviams buvo išdalinti suvenyrai su mūsų progimnazijoje vykdomo tarptautinio projekto logotipais bei informaciniai lankstinukai apie Martyno Mažvydo progimnazijoje vykdomą Erasmus+ projektą.

Tikimės, kad renginys suteikė naudingų žinių apie saugesnį naudojimąsi internetu bei paskatins progimnazijos bendruomenę aktyviai vykdyti numatytas projekto Erasmus+ ‘‘ Click on e-CLIL‘‘  veiklas.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.