VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vilniaus m. mokyklų žaidynių šaškių varžybos
17671
post-template-default,single,single-post,postid-17671,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vilniaus m. mokyklų žaidynių šaškių varžybos

Vilniaus m. mokyklų žaidynių šaškių varžybos

Vasario 25 d. mūsų progimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių šaškių varžybos. 3 klasės vokalinio ansamblio atlikėjai džiugiai sutiko ir pasveikino visas atvykusias komandas, palinkėjo sėkmės. Sausio 13-osios  progimnazijos 2-3 klasių mokinių komanda iškovojo 9 vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mokiniai mokosi ir dalyvauja varžybose. Renginio metu dalyvavo ir prizininkus apdovanojo VšĮ ,,Sveikas miestas“ Vilniaus miesto mokyklų žaidynių koordinatorė Genovaitė Astrauskienė.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.