VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių!

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių!

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių! Mūsų progimnazija šiais metais, kaip ir kasmet, jungiasi prie “Vaikų linijos” tęsiamos tradicijos- kviesti visuomenę spręsti patyčių problemą. Kviečiame mokyklos benruomenę jungtis prie iniciatyvos ir dalyvauti šiuose progimnazijoje organizuojamuosiuose renginiuose:

Pirmoji savaitė (kovo 2 -6 d.d.)

• Žaidimas „Angelas sargas“: visą savaitę darome gerus darbus pasirinktam klasės draugui jam to nežinant (aptariame kaip sekėsi penktadienį kartu su mokytoja (auklėtoja))
  • gerų darbų sąrašas: kiekvieną dieną visi užrašome savo gerus darbus mokyklos 1a. foje pakabintame lape
  • padėkos atsiprašymo laiškai: rašome vieni kitiems laiškus ir įmetame juos į „Ačiū ir atsiprašau“ dėžę mokyklos 1a. foje

Antroji savaitė (kovo 9-13 d.d.)

• spalvų savaitė- visi mokykloje rengiasi tam tikromis spalvomis atitinkamomis dienomis (plakatas mokyklos foje) :

Pirmadienis – mėlyna- Draugaukim!

Antradienis –raudona- šypsokimės!

Trečiadienis –žalia- Padėkim!

Ketvirtadienis- geltona- Užjauskim!

Penktadienis- oranžinė- Džiaukimės drauge!

Trečioji savaitė (kovo 16-20 d.d.)

• klasių valandėlės patyčių tema
  • vaikų linijos filmai patyčių tema

Ketvirtoji savaitė (kovo 23-27 d.d.)

• mokinių gyvūnėlių parodos organizavimas

Visą kovo mėnesį

• Projektas „Taiki mokykla“- 7-tų klasių mokiniai veda užsiėmimus 5-tų klasių mokiniams konfliktų prevencijos temomis. Konfliktų sprendimo žingsniai spalvų savaitės plakate.

Nuotraukose – pirmieji įspūdžiai iš renginių.