VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Keramikos būrelio „Molio Motiejukas” paroda
17691
post-template-default,single,single-post,postid-17691,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Keramikos būrelio „Molio Motiejukas” paroda

Keramikos būrelio „Molio Motiejukas” paroda

Keramikos būrelio „Molio Motiejukas” nariai surengė parodą skirtą Kovo 11 – ajai.

Molis vaikų rankose nulipdo nuostabius kūrinius. Nuo pat rugsėjo mokiniai, lankantys keramikos būrelį, plušo, dirbo, lipdė, dažė ir dabar tikrai turi kuo pasidžiaugti ir kitus pradžiuginti! Būrelio vadovės Vidos Lesickienės įkvėpti, vaikai nulipdė paukščiukų,  pieštukinių, puodelių, žvakidžių ir kitų mielų dirbinių.

Trapūs, gražūs kūrinėliai džiugina ir akis ir širdis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.