VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pamokos Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje
17714
post-template-default,single,single-post,postid-17714,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pamokos Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje

Pamokos Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje

Pasaulio pažinimo pamokose vaikams labai patinka stebėti gamtą, parskridusius paukščius ir savarankiškai ieškoti bundančio pavasario požymių. Mokytojai stengiasi pažadinti vaikų smalsumą, žingeidumą, skatina vaikus tyrinėti, būti pastabiais, gebėti spręsti problemas, aptarti savo atradimus. Mokymosi procesas gamtoje vaikams įdomus ir prasmingas.

sdr

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.