VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną!
17730
post-template-default,single,single-post,postid-17730,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną!

Švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną!

Šiandien vaikai su mokytojais dalyvavo kūrybinėse veiklose, integruotose netradicinėse pamokose, kurių metu kalbėjo apie Lietuvos simboliką, kokia brangi mums laisvė, mūsų šalis, kaip galime ją saugoti ir kurti. Vyko įvairios netradicinės veiklos: vaikai kūrė vertybių žemėlapius, kūrybingai rašė Lietuvos vardą, dalyvavo viktorinoje,kūrė savo darbelių parodas, ėjo į spartųjį žygį, taip pat sodino sudygusius želmenis, kuriais nuo šiol kasdien rūpinsis – laistys vandeniu ir glostys savo šypsenomis.

Sveikindami vieni kitus su artėjančia valstybės švente progimnazijos kieme sukūrėme „Gyvąjį tautos žiedą“ iš 30 mažų progimnazijos bendruomenių su 30 trispalvių vėliavų. Visų kartu sukurta šventinė ir kūrybinė nuotaika, pilietinė vienybė ir pasididžiavimas savo valstybe telydi kiekvieną dieną!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.