VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Ketvirtoji „Spalvų savaitės“ diena- geltona!
17759
post-template-default,single,single-post,postid-17759,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Ketvirtoji „Spalvų savaitės“ diena- geltona!

Ketvirtoji „Spalvų savaitės“ diena- geltona!

Saulutė žvilgtelėjo pro langą ir mus pamačiusi nusišypsojo – mes geltoni, kaip saulės spinduliukai. Visą šią savaitę, kaip ir praėjusiąją,  aktyviai stengėmės prisidėti prie  emocinės paramos tarnybos “Vaikų linija” skelbiamo Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems organizuojamųose renginiuose ir raginame nepamiršti visus metus: ”Patyčios gali ir turi liautis!”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.