VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Informacija dėl ugdymo proceso nuo š. m. kovo 16 d. iki kovo 27 d.
17766
post-template-default,single,single-post,postid-17766,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Informacija dėl ugdymo proceso nuo š. m. kovo 16 d. iki kovo 27 d.

Informacija dėl ugdymo proceso nuo š. m. kovo 16 d. iki kovo 27 d.

Informuojame, kad nuo š. m. kovo 16 d. iki kovo 27 d. 1-8 klasių mokiniams suteikiamos dvi savaitės pavasario atostogų.

ŠMSM įsakymai https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso).

Sekite informaciją progimnazijos tinklalapyje ir Tamo, kaip bus organizuojamas ugdymas pasibaigus atostogoms. Bus svarstoma dėl kitų mokymosi formų tokiu atveju, jei dviejų savaičių karantino nepakaktų. Linkime būti sveikiems!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.