VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Progimnazijos sprendimai dėl nuotolinio mokymosi

Progimnazijos sprendimai dėl nuotolinio mokymosi

Nuo 2020 m. kovo 30 d. pamokas organizuojame pagal pamokų tvarkaraštį nuotoliniu būdu:

• Visi mokiniai ir jų tėvai kasdien turi prisijungti prie Tamo, kur bus pateiktos mokinių dienotvarkės, visos mokymosi nuorodos ir aplinkos.
  • 1-4 klasių mokiniai papildomai dirbs Eduka aplinkoje, kurioje yra skaitmeniniai vadovėliai, el. pratybos.
  • 5-8 klasių mokiniai jau yra išbandę ir naudos „Moodle“ aplinką, kuri plačiai pasaulyje naudojama nuotoliniam mokymuisi organizuoti, kurioje bus susisteminta mokomoji medžiaga, stebimas mokinių dalyvavimo aktyvumas, mokymosi pažanga, organizuojamas konsultavimas ir vertinimas.
  • Realiu laiku suplanuotos virtualios pamokos vyks per Zoom.us ar kitas mokytojo suderintas programas.

Šis laikotarpis mums visiems naujas. Mokymasis vyks namuose savarankiškai, dar svarbesnis tampa mokytojų ir tėvų bendradarbiavimas dėl vaiko mokymosi palaikymo ir pažangos.

Susitelkime ir saugokime vieni kitus.

Daugiau informacijos skaitykite Tamo ir palaikykite ryšį su klasės auklėtoju.

Ačiū Jums

Progimnazijos mokytojai ir administracija