VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3 c klasės verbos ir margučiai pabiručiai
17801
post-template-default,single,single-post,postid-17801,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set

3 c klasės verbos ir margučiai pabiručiai

3 c klasės verbos ir margučiai pabiručiai

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Šiuo neįprastu mums visiems laiku, kai aplinkui karantinas, o mokymasis vyksta nuotoliniu būdu, kartu su 3c klasės mokiniais nutarėme praskaidrinti sau ir aplinkiniams nuotaiką. Vaizdo konferencijos pagalba, kūrėme verbas ir, žinoma, marginome kiaušinius. Velykiniai vaikučių darbeliai papuošė kiekvieno namus prieššventiniu laikotarpiu.

Siūlome pasigrožėti mūsų darbeliais.

3c kl. mokytoja

Norūna Grybienė

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.