VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1,2 % PARAMA
17833
post-template-default,single,single-post,postid-17833,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1,2 % PARAMA

1,2 % PARAMA

MIELI TĖVELIAI, GLOBĖJAI, RŪPINTOJAI IR KITI GERUMO KŪRĖJAI,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų prisidėjimą skiriant 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį. Skirtos lėšos naudojamos mokinių ugdymo aplinkos gerinimui: naujos įrangos įsigijimui, vaikų edukacinių erdvių kūrimui, vaikams reikalingų priemonių įsigijimui.

 

Šiais metais surinktomis lėšomis toliau gerinsime mokinių aplinką progimnazijoje. Kursime saugesnę, inovatyvesnę, labiau pritaikytą vaikų ugdymui.

Todėl šiais metais vėl kviečiame Jus pasinaudoti LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kuris suteikia galimybę nuo gautų pajamų išskaičiuotą pajamų mokesčio dalį skirti pasirinktam subjektui, kuris pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą.

 

Svajokime, kurkime ir mokykimės kartu!

 

Jei kiltų klausimų dėl paramos skyrimo, mielai atsakysime el. paštu rastine@sausio13.vilnius.lm.lt ar telefonu 8 (5) 2443529

Paramos gavėjo kodas 190005293

Daugiau informacijos : https://sausio13progimnazija.lt/sample-page/2-parama/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.