VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Integruota technologijų ir informacinių technologijų pamoka 5 c klasėje
17932
post-template-default,single,single-post,postid-17932,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Integruota technologijų ir informacinių technologijų pamoka 5 c klasėje

Integruota technologijų ir informacinių technologijų pamoka 5 c klasėje

Gegužės 6 dieną technologijų mokytoja Aušra Jokubauskienė ir informacinių technologijų mokytoja Lina Zajančkauskienė 5c klasei vedė integruotą technologijų – informacinių technologijų pamoką.  Mokinukai išsiaiškino, kokių baldų ir įrangos būna virtuvėje, ir „5D planner“ internetine projektavimo programa  mokėsi projektuoti namų virtuvę, pasirinkti baldus, juos perstumdyti, pakeisti virtuvės dydį, formą. Kadangi buvo daug puikių emocijų, tai dabar abi mokytojos laukia naujų, ypatingų virtuvių projektų, kuriuos sukurs šie šaunūs mokinukai!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.