VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikiname, priešmokyklinės grupės „Smalsučiai” ugdytinę užėmusią 2 vietą atviruko mamai nuotoliniu būdu organizuotame konkurse ” Tau, mamyte”
17936
post-template-default,single,single-post,postid-17936,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sveikiname, priešmokyklinės grupės „Smalsučiai” ugdytinę užėmusią 2 vietą atviruko mamai nuotoliniu būdu organizuotame konkurse ” Tau, mamyte”

Sveikiname, priešmokyklinės grupės „Smalsučiai” ugdytinę užėmusią 2 vietą atviruko mamai nuotoliniu būdu organizuotame konkurse ” Tau, mamyte”

Priešmokyklinės grupės vaikučiai „Smalsučiai” mokytoja Virginija Razmienė, dalyvavo Vilniaus saugaus miesto centro, Vilniaus miesto mokinių atviruko mamai nuotoliniu būdu organizuotame konkurse ” Tau, mamyte”. Sveikiname  ugdytinę Ievą R. užėmusią 2 vietą!

Atviruko mamai nuotolinio konkurso „TAU, MAMYTE“ R E Z U L T A T A I

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.