VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1c kl. mokinių raidelių parodėlė „Abėcėlė”
17952
post-template-default,single,single-post,postid-17952,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1c kl. mokinių raidelių parodėlė „Abėcėlė”

1c kl. mokinių raidelių parodėlė „Abėcėlė”

1c kl. mokiniai turėjo integruotą lietuvių kalbos ir dailės/technologijų pamoką. Prisiminė išmoktas raideles ir pabandė iš įvairių gamtinių medžiagų sudėlioti pasirinktą raidę ar net savo vardą. Pasirodo, kad taip smagu ne tik žaisti, bet ir mokytis. Mokiniai labai meniškai atliko paskirtą užduotį. Raidelės tiesiog džiaugėsi pavasariu !
       
           
     
        
      
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.