VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikiname, priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ugdytinę užėmusią 2 vietą aplinkosaugos kūrybinių darbų konkurse
17976
post-template-default,single,single-post,postid-17976,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sveikiname, priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ugdytinę užėmusią 2 vietą aplinkosaugos kūrybinių darbų konkurse

Sveikiname, priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ugdytinę užėmusią 2 vietą aplinkosaugos kūrybinių darbų konkurse

Priešmokyklinės grupės vaikučiai „Smalsučiai” mokytoja Virginija Razmienė, dalyvavo Vilniaus saugaus miesto centro, nuotoliniu būdu organizuotame aplinkosaugos kūrybinių darbų konkurse „Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia”, „Dovana mamai”.

Sveikiname ugdytinę laimėjusią 2 vietą!

APLINKOSAUGOS KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSO„Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia“R E Z U L T A T A I

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.