VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3 c klasės darbelių paroda „Pavasario virsmas”
18026
post-template-default,single,single-post,postid-18026,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

3 c klasės darbelių paroda „Pavasario virsmas”

3 c klasės darbelių paroda „Pavasario virsmas”

 

Pavasaris – nuostabus metų laikas. Auga žolė, žaliuoja ir žydi medžiai, gražiausios gėlės. Pavasarį atgimsta gamta, saulė ir vėl šildo mus nuostabiais spinduliais. Pavasaris nuostabus atgimstančia gamta, nuostabiais garsais, paukščių giesmėmis, bet šiandien mes visi 3c klasės mokiniai su tėveliais ir mokytoja, jau laukiame vasaros.

Savo pavasariniuose darbeliuose norėjome užfiksuoti praeinančio pavasario grožį ir netikėtumus: sniegą gegužės mėnesį, augančius grybus, žydinčius medžius ir daug kitų nuostabių dalykų.

Linkime visiems sveikiems ir su džiaugsmu pasitikti VASARĄ!

3C kl. mokiniai

ir mokytoja Norūna

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.