VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1c kl. aplikacijos iš geometrinių figūrų
18042
post-template-default,single,single-post,postid-18042,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1c kl. aplikacijos iš geometrinių figūrų

1c kl. aplikacijos iš geometrinių figūrų

1c klasės mokiniai turėjo integruotą matematikos ir dailės/technologijų pamoką. Matematikos pamokoje pakartojo geometrines figūras, o dailės/technologijų metu iš spalvotų geometrinių figūrų kūrė aplikacijas. Pasirodo, kad mus supanti aplinka pilna įvairių geometrinių figūrų. Darbeliai labai kruopštūs ir tvarkingi. Jūs puikūs kūrėjai! Ačiū Tėveliams už pagalbą darbuose.

Mokytoja Eglė

 

  

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.