VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Birželio 11 d. 5-8 klasėse vyko netradicinė „Karjeros ugdymo“ diena
18118
post-template-default,single,single-post,postid-18118,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Birželio 11 d. 5-8 klasėse vyko netradicinė „Karjeros ugdymo“ diena

Birželio 11 d. 5-8 klasėse vyko netradicinė „Karjeros ugdymo“ diena

Atraskite, kur kokia profesija pavaizduota.

Birželio 11 d. 5-8 klasėse vyko netradicinė „Karjeros ugdymo“ diena, kurios metu 6b klasės mokiniai susipažino su farmacininko ir miškininko profesijomis. Diskutuodami išsiaiškino, kokių charakterio savybių reikia šiam darbui sėkmingai atlikti, kodėl šios veiklos sritys svarbios ir aktualios.

Po diskusijos atliko užduotį – vizualizuoti įdomiausią profesiją.

Įdomiausi darbai pateikiami virtualioje parodoje.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.