VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Būk saugus ir saugok kitus
18322
post-template-default,single,single-post,postid-18322,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Būk saugus ir saugok kitus

Būk saugus ir saugok kitus

Kasmet progimnazijos pradinių klasių mokiniai rugsėjį dalyvauja Saugaus eismo savaitės renginiuose.
Rugsėjo 17-18 d. 1a ir 2a klasės mokiniai, paskatinti mokytojų N.Bružienės ir I. Baltušnikienės, dalyvavo edukacinėse pamokose ,,Būk saugus ir saugok kitus”. Džiugu, kad mažieji eismo dalyviai Saugaus miesto centre pakartojo saugaus eismo taisykles ir išmoko kelyje būti saugūs ir atidūs.

dav

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.