VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 5 – 8 kl. mokiniai paminėjo Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną
18335
post-template-default,single,single-post,postid-18335,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

5 – 8 kl. mokiniai paminėjo Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną

5 – 8 kl. mokiniai paminėjo Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną

Šiandien minima Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Todėl šią savaitę istorijos pamokose 5-8 klasių mokiniai kalba apie žydų tradicijas, papročius, simbolius bei vykdytą masinį žydų naikinimą Antrojo pasaulinio karo metu. Prisimindami žuvusiuosius ant akmenėlių, kurie simbolizuoja amžinumą, rašome žydų vyrų ir moterų vardus bei apmąstome tai kas vyko Holokausto metu.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.