VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Europos kalbų diena
18404
post-template-default,single,single-post,postid-18404,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Europos kalbų diena

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-oji  – Europos kalbų diena. Šios šventės tikslai –  skatinti, stiprinti ir išsaugoti turtingą Europos lingvistinę ir kultūrinę įvairovę bei raginti mokytis kalbų.

Švęsdami Europos kalbų dieną, rugsėjo 25 ir 28 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos mokiniai dalyvavo protų kovose, mokėsi skaičiuoti Europos kalbomis, klausėsi įvairių šalių himnų, diskutavo apie kalbų mokėjimo svarbą. Erasmus+ KA229 mokyklų mainų partnerystės projekto ‘‘Click on e-CLIL“ nariai dalyvavo Europos Komisijos organizuotame Europos kalbų dienos marškinėlių konkurse.

Patys aktyviausi buvo apdovanoti  marškinėliais, užrašų knygutėmis, tušinukais, lankstinukais. Prizai bendrai finansuojami pagal Europos Sąjungos programą ,,Erasmus+‘‘.

Ačiū visiems dalyvavusiems! Švęskime Europos kalbų dieną kartu!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.