VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Projektas „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programos įgyvendinimas pradinėse klasėse“
18428
post-template-default,single,single-post,postid-18428,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Projektas „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programos įgyvendinimas pradinėse klasėse“

Projektas „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programos įgyvendinimas pradinėse klasėse“

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija yra viena iš 26-ių sostinės mokyklų, kurios nuo šių mokslo metų startuoja su Vilniaus švietimo pažangos centro pilotiniu projektu „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programos įgyvendinimas pradinėse klasėse“. Mūsų pradinių klasių mokytojos Elžbieta Bylinska ir Ineta Paskačienė su savo auklėtiniais smalsumą technologijoms pavers praktiniais įgūdžiais – įvaldys kūrybinį programavimą, virtualios realybės kūrimą, išbandys dirbtinio intelekto kūrimo pagrindus. Atrasdami technologijas kaip kūrybos įrankį, ugdys problemų sprendimų įgūdžius, stiprins kritinį bei loginį mąstymą. Kad mokytojai tvirčiau jaustųsi, jiems talkins projekto partneriai – „Teachers Lead Tech“ mentoriai, dauguma kuriantys technologijas kasdieniame darbe. Per virtualius užsiėmimus ir konsultacijas jie padės mokytojams lavinti reikiamus įgūdžius ir perteikti naujas žinias klasėje.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.